Výlet 9. A do Prahy

V úterý 11. 6. jsme vyrazili vlakem na dvoudenní výlet do Prahy, abychom se podívali na různá památná a i jinak významná místa naší historie nebo i současnosti.

Viděli jsme Václavské náměstí, Petřín, Pražský hrad, Chrám svatých Cyrila a Metoděje, Vyšehradský hřbitov při kostele sv. Petra a Pavla, Vyšehrad, Staroměstský orloj, Národní divadlo, ale i Letnou s obrovským kyvadlem nebo motýly Davida Černého na obchodním domě Máj. Nejlepší ale stejně byly labutě na Střeleckém ostrově, kam jsme zavítali večer.

Svezli jsme se tramvají, metrem i lanovkou, ale i nachodili mnoho kilometrů. Potkali Michala z Kouzelné školky, K. Vémolu i influencerku Hanku, zkrátka stihli jsme toho hodně.

Výlet se nám moc vyvedl a všichni jsme si ho pořádně užili, i když některé bolí nohy ještě teď.

Velké díky patří E. Rečkové a Z. Liškovi, kteří s námi jeli.

Mgr. Jitka Piskořová, třídní učitelka